Obchod

/ Obchod

Obchod na Seči

 

Obchůdek se nachází na Seči, na náměstí prof. Čeňka Strouhala a moc se nám líbí a myslíme, že úplně s našimi věcmi souzní :). Nabízíme v něm jak světovou módu, jmenovitě pařížskou, tedy francouzskou, italskou a v neposlední řadě asijskou. Začali jsme spolupracovat s firmou, jež zaměstnává za normálních podmínek Nepálce v Himalájích a šijí nádherné věci... Snažíme se, aby si každý, ať je jakéhokoli ražení a nátury, mohl vybrat, proto u nás najdete mix stylů, který má společného jmenovatele a tím je vkusná a zajímavá móda.

 

Některé věci, zejména v létě sukně a šaty, koupíme jednobarevné, barvíme a různě tiskneme, některé věci, zejména šaty a tuniky, šijeme ze 100% bavlněného úpletu a jsou tedy zcela od A- Z našimi výrobky a některé věci „jen“ seženeme a nabídneme, ale vždy jsou to kousky zajímavé a nejsou moc nikde jinde k vidění či koupi.

Jarmarky a prodejní akce

Může se stát, že se náhle vyvrbí nějaká prodejní akce a obchůdek budeme muset na ten den zavřít, za což se omlouváme, je nejlepší se telefonicky informovat, je-li otevřeno, aby se nestalo, že za námi přijdedete a my nikde.... To by nás i Vás asi mrzelo. Budete-li chtít krámek navštívit mimo tyto časy, zavolejte na číslo 605 021 421 a bude-li to jen trošičku v našich možnostech, otevřeme Vám, a rádi :)!

 

Sledujte náš facebook

Informace ohledně jarmarků a otevírací doby najdete i na našem facebooku Matajula.

 

Adresa

Obchod na středu světa

nám. prof. Čeňka Strouhala 7

538 07 Seč

 

tel: +420 605 021 421

 

Otevírací doba

V současnosti je obchůdek otevřený dle domluvy na tel. 605 021 421. Volejte, moc rády za Vámi přijdeme a obchůdek oteřeme. Těšíme se na Vaši návštěvu...


Obchod na Seči