Služby

Naše služby

 

Barvení oděvů

Můžeme nabídnout barvení oděvů jak barvami za varu, tedy klasiskou batiku, nebo za studena, tzv. rekativními barvami (takové ty duhová trika), sypanou batiku a různé další dozdobování či „zoriginálnění“ oděvů jako je práce se savem či ruční sítotisk, linoryty...

 

Sítotisková mobilní dílna

Můžeme pořádat sítotiskovou mobilní dílnu, jako třeba již 7. rokem na festivalu pro děti s rodiči Čeřínekfest, kam přivezeme síto s motivem, barvy, stěrky a zkrátka vše co třeba a lidi si sami tisknou a je to pro děti i dospěláky opravdu lákadlo a mnozí teda koukají... :) Tedy kdybyste někdo chtěl, na akci se tisknou motivy dle dohody, tudíž třeba logo akce či žánrově akci odpovídající obrázek....fantazie je bezbřehá a je-li vůle, domluvit jde cokoli....:)

 

Dílničky pro děti i dospělé

Můžeme pořádat malé dílničky pro děti i dospělé ve školách, kroužcích, domovech, zkušenosti máme, vezmeme všechny naše šablony, barvy, tisky a pomůcky a třeba tašky a děti či senioři si udělají své výrobky, jako třeba tričko, či tašku a mají vždy velikou radost.... :)

 

Ateliér

Nedávno jsem si pořídili takový malý objekt, ze kterého máme v plánu udělat takový „ateliér“, ve kterém by bylo i možné předat něco, co si myslíme, že umíme a někoho by to třeba zajímalo....Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!